شرکت مصالح ساختمانی فرهاد

مدرن ترین و بهینه ترین پلتفرم فروش آنلاین مصالح ساختمانی در ایران

ما در گروه الو مصالح قصد داریم تا بازار آشفته و پر از واسطه مصالح ساختمانی را اصلاح کنیم. برنامه ما برای مشتریانمان این است که با حذف انواع واسطه های فروش و ارسال مصالح ، علاوه بر کاهش چشمگیر قیمت تمام شده مصالح ساختمانی، با شبکه‌ای گسترده از کارخانه‌ها، معادن و تولیدکنندگان حرفه‌ای و درجه یک مصالح ساختمانی، انتخاب های بسیاری را در برابر مشتریان خود قرار دهیم و تجربه‌ای حرفه‌ای از خرید و ارسال مصالح ساختمانی را برای شما رقم بزنیم.

الو مصالح شما را مستقیم به تولید کنندگان اصلی مصالح ساختمانی در ایران متصل می‌کند تا با اطمینان و سرعت بیشتری مصالح مورد نیاز برای ساختمان خود را تامین کنید! ارسال مستقیم از کارخانه، معدن و تولید کننده به محل کارگاه شما، زمان تلف شده در پروژه ساختمانی شما را به شدت کاهش داده و علاوه بر افزایش سرعت ساخت، هزینه های تمام شده شما را به شدت کاهش خواهد داد.

الو مصالح در کنار شما و صنعت ساختمان ایران خود را متعهد به ارائه محصولات باکیفیت به سازندگان و افزایش بهره‌وری کار و سرمایه در کارگاه‌های ساختمانی می‌داند. ما در کنار شما هستیم تا بدون واسطه مصالح ساختمانی خود را خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

50 پروژه تکمیلی
100 کانتراکتر ویژه
18 سال تجربه
70000 مشتری راضی